Andrzej i Julita

Kim jesteśmy, skąd przychodzimy, dokąd zmierzamy

Kim Jestem?

Pochodzę z Warszawy, chociaż mieszkałem już w wielu miejscach na Ziemi. Przez długi czas w swoim życiu poruszałem się na korporacyjnym autopilocie i dopiero ostatnie kilka lat to etap transformacji. Odkryłem w nim między innymi, że : kocham psychologię i neurobiologię, uwielbiam pomagać i chcę robić coś co ma znaczenie. Nie tylko dla mnie ale i dla innych. No i jestem.

Skąd przychodzę?

Z wykształcenia jestem filologiem-orientalistą ze specjalizacją południowokoreańską Kilka lat pracowałem tu i ówdzie jako tłumacz, ale później uznałem, że informatyka pociąga mnie znacząco bardziej, zacząłem więc karierę w IT pracując dla takich firm jak Samsung czy Bosch. Z czasem zaczęły wołać do mnie "tato" dziedziny takie jak Scrum i Agile Coaching, w które poszedłem na ładnych kilka lat. W ciągu ostatnich 2-3 lat moje życie znacząco się zmienia, prowadzę własny startup a w wolnym czasie realizuję się jako instruktor medytacji Vipassana i Loving Kindness oraz DJ

Dokąd zmierzam?

Żyjemy w trudnych czasach, w których połowa populacji cierpi na jakąś formę lęku lub depresji. Rok 2020 specjalnie nie pomógł uzdrowić sytuacji. Dla mnie był przełomowy, bo odkryłem Oddychanie Neurodynamiczne, którym dziś mogę się z Wami dzielić. Widząc znajomych w kiepskim stanie psychicznym, doświadczywszy na sobie skuteczności metod breathworkingowych, postanowiłem działać
Pewien znajomy powiedział mi kiedyś, że

To, co jest dla Ciebie i co jest Twoją drogą, powinno przychodzić Ci bez trudu.

Mam wrażenie, że po raz pierwszy w życiu coś takiego odnalazłem i jest tym właśnie Breathworking. W końcu oddychanie to zwykła, normalna i codzienna rzecz ;)

Czym się interesuję, bo może mamy wspólne tematy

Robię wiele rzeczy dobrze, ale nigdy nie ukierunkowałem się na konkretną specjalizację, i tak:

 • Psychologia (Jung, Adler, Grof)
 • Świadomość a neurobiologia, odmienne stany świadomości
 • Skuteczne zespoły rozproszone i dynamika zespołowa
 • Scrum i Agile w dobie pracy zdalnej
 • Muzyka Elektroniczna - w zasadzie każda, produkcja muzyczna
 • Medytacja, Metoda Wima Hofa
 • Nurkowanie - Advanced/Rescue Diver
 • Mam olbrzymi sentyment do Tajlandii, w której spędziłem kilka miesięcy :)

Kontakt ze mną: [email protected]| Profil FB| Profil LinkedIn

Nazywam się Julita Olejnik i jestem Instruktorem Oddychania Neurodynamicznego - tak rozpoczynam każdą sesję z Wami. A gdzie bywam poza wtorkowymi wieczorami i gdzie bywałam zanim połączyliśmy z Andrzejem wiedzę i doświadczenie tworząc breathwork.pl?

Od zawsze fascynowało mnie działanie Wszechświata, a fascynacja ta była podsycana przez Dziadka, fizyka, przez którego od dziecięcych lat byłam wprowadzana w Prawa Natury - mówił o sile dośrodkowej rządzącej działaniem karuzeli, nazywał gwiazdy i gwiazdozbiory, które obserwowaliśmy przez prawdziwy teleskop, opowiadał o geometrii Piramid, ale również wprowadził w tajniki Energii. Teraz jest to wiedza bardzo modna, ale to on właśnie po raz pierwszy odkrył przede mną, że w każdym mężczyźnie jest pierwiastek kobiecy i w każdej kobiecie pierwiastek męski. Generalnie, to dzięki niemu patrzę dziś na świat i widzę Energię, Częstotliwość i Wibracje.

Całe dorosłe życie spędziłam w Anglii, tam studiowałam Finanse i Rachunkowość i zdobyłam doświadczenie w biznesie. Odkryłam nową dziedzinę wiedzy - ceny transferowe, pracując dla jednej z firm wielkiej czwórki. Truly fascinating. Praca ze świadomymi i kompetentnymi ludźmi, którzy szczodrze dzielili się swoją wiedzą i zapraszali do pracy nad projektami. The best job ever. W międzyczasie jednak postanowiłam odchylić szalę od analizującej, silnie zintelektualizowanej Męskiej Energii i w stronę intuicyjnego Serca. Odeszłam od TP, wróciłam do Ziemii Ojczystej i jestem.

Prowadzę:

 • Oddychanie Neurodynamiczne online, także jako eventy firmowe
 • Oddychanie Neurodynamiczne stacjonarnie w ramach Kobiecych Kręgów i grup mieszanych
 • naukę medytacji wg. metody Vipassana (dla zaawansowanych), a także nauka podstaw medytacji
 • sesje relaksacyjne

Obecnie dla zrównoważenia powyższych projektów, w których pracuję empatią i intuicją, odczuwam potrzebę powrotu do biznesu, dla struktury, dyscypliny i treningu intelektualnego. Co warto wspomnieć to, że Oddychanie Neurodynamiczne jest ze mną już od wielu lat. Zaczęło się na warsztatach z moim nauczycielem, Craigiem Seatonem i, obok odosobnień Vipassana, było kluczowym elementem mojej transformacji. Wnikliwy wgląd w doświaczenia Życia płynący z regularnej medytacji połączony z systematycznym udrażnianiem przepływu Energii podczas sesji ODN - kombinacja doskonała. Także codzienny taniec intuicyjny, joga i praca z wyjątkową talią kart Ducha Zwierząt. Namaste!

Kontakt ze mną: [email protected]| Profil FB| Profil LinkedIn

Zapisz się na darmową sesję online